Telefon
WhatsApp

Hakkımızda

Durmuş Aydemir Group
Hakkımızda

Hakkımızda

Durmuş Aydemir Group olarak, 1985 yılında başladığımız ticari hayatımıza, 2008 yılında İnşaat sektörüne yatırım yapmaya karar vererek başladık. Bugüne kadar Antalya'nın çeşitli bölgelerinde çok sayıda konut ve iş yeri projesini hayata geçirdik. Dünden bugüne 80'e yakın İnşaat projesine imza atmış konusunda uzman ekibi ile çalışan bir firmayız. Kuruluşumuzdan bugüne, sektöründeki ilkleriyle sadece konut değil yaşam alanı oluşturma anlayışıyla binlerce kişinin yaşamına değer katarak, müşterimizle kurduğumuz uzun soluklu güven ilişkisi ile fark yaratarak büyümeye devam ediyoruz. Yılların vermiş olduğu bilgi, birikimi ve deneyimi, estetik, teknolojik, kaliteyi ve konforu birleştirerek imza attığımız tüm projelerde satış öncesi ve sonrası yatırımcıların her zaman yanında olduk. Durmuş Aydemir Group olarak Müşterilerimizin mutlu olduğu yaşam alanlarını inşa etmeye devam ediyoruz.

MİSYON
İnsana ve doğaya saygı felsefesini temel alarak bireylerin yaşam kalitesini ve refahını yükseltmek, mimari ve teknolojideki en güncel gelişmeleri yakından takip edip uygulayarak hayatı kolaylaştıran tasarımlara imza atmak, yatırımcılar için her zaman doğru ve güvenilir yatırım fırsatları oluşturmak ve sunduğumuz hizmetin her aşamasında koşulsuz müşteri memnuniyetine ulaşmaktır.

VİZYON
Yenilikçi, akılcı, ilkeli ve sorumlu yaklaşımımızla yurt içinde ve yurt dışında doğru zamanda, doğru yerde, doğru projelerle, garantili yatırım sunan lider inşaat firması olmak.