Telefon
WhatsApp

Müşteri Görüşleri

Durmuş Aydemir Group
Durmuş Aydemir Group Durmuş Aydemir Group Durmuş Aydemir Group Durmuş Aydemir Group Durmuş Aydemir Group Durmuş Aydemir Group Durmuş Aydemir Group Durmuş Aydemir Group

İşini iyi yapan kaliteli bir firma, Sizin hakkınızda tüm çevremde övgülerle bahsediyorum, İşini iyi yapan her firmanın yanındayım. Durmuş Aydemir Group gerçekten iyi işler çıkartıyor.

Necip Gül

Necip Gül

İşletmeci

Çok öncelerde firmanızdan bir daire satın almıştım, Yeni projeleriniz beni çok heyecanlandırdı, en yakın zamanda tekrardan sizinle iletişime geçerek yine daire satın almak istiyorum.

Cevher Soykan

Cevher Soykan

Mekanisyen

Çok güzel projeler yapıyorsunuz, Beğenerek takip ediyordum. Hiç tahmin edemiyordum Durmuş Aydemir İnşaat firmasının yaptığı bir dairede oturacağımı, Sonunda sizin Aydemir Plaza projenizden bir daire sahibi oldum, Evimden çok memnunum, Satın alma sonrasındaki destek ve her konuda yardımlar için ekibinize teşekkür ediyorum.

Sinem Polat

Sinem Polat

İşletmeci

Müşteri memnuniyeti konusunda olumlu geri dönüşler aldığımız Durmuş Aydemir İnşaat sayesinde bir daire sahibi olduk, Kaliteli işçilik, Güler yüzlü personel bizi mutlu etti, Ne kadar teşekkür etsek az olur bu konuda sizlere tekrar teşekkür ediyorum.

Nuri Cando

Nuri Cando

Doktor

4 kayıttan 1 - 12 arasındaki kayıtlar gösteriliyor